niedziela, 17 stycznia 2016

Snieg numer 2

Dokladnie 2 tygodnie temu zawialo i zasniezylo nas, po tygodniu odwilzy, od wczoraj snieg w masach. Dzisiaj rano ja i Mircia wrócilysmy ze spaceru jak dwa balwanki, tak nas mimo ruchu zasypalo. A zaczelo sie wczoraj tak niewinnie.


Mirka dostaje glupawki, jak tylko zobaczy zaspy wieksze od niej. W plytkim sniegu mou´zna sobie poryc nosem.


Sasiedzka Bora, jak oni ja na sniegu wypatruja?


Na marginesie, sasiedzi, którym w listopadzie odszedl jeden z ich Border Collie, wczoraj przywiezli z Kassel rumunskiego psa. Historia podobna do Mirkowej. tez mial isc na odstrzal czy do komory gazowej. Ma okolo 7- 8 lat, jest srednioduzy, bialy z paroma latkami, zgadza sie z Tommym (to ten drugi, ma 9 lat). Dzisiaj rano troche skowytal, sasiadka wychodzi z zalozenia, ze po koczowaniu w boksie za duzy i obcy jeszcze dom. Wciagnie sie do luksusów, jak i Mircia sie wciagnela ;)

Robótkowo mam juz zaczeta druga ta mitenke, znaczy jestem aktualnie na klinie kciuka. Na kanapie poleguje, jak widac, sweter do przedluzania, ale tez mam juz w nim postep do zameldowania.


6 komentarzy:

 1. widoczki piękne,z tym śniegiem to szybko jest i szybko znika,mitienki śliczne,

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajna kolorystyka! BBM

  OdpowiedzUsuń
 3. kobietawbarwacfhjesieni:
  A u nas śniegu tylko trochę. Ale podobno wkrótce ma padać, więc może i u nas będzie go dużo. Nasze pieski mają futra jak na niedźwiedziach. W słoneczne dni lubią leżeć na śniegu, jak malamuty. Spacerują od budy do piwniczki, w której żarówka - kwoka ogrzewa pomieszczenie. Suchutka, czyściutka słoma służy im za posłanie. Jak Fionka wpada do mieszkania, to tylko rozgląda się, gdzie jest kot, a kocisko już się czai, żeby psa dopaść. Role się odwróciły. Zwykle to kot boi się psa. U nas jest odwrotnie. Przyjdzie wiosna, to się pogodzą, mam nadzieję.Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Do nas ma dojsc w piatek, trzeba robic zakupy, Bo moze byc wszystko zamkniete. Artdeco

  OdpowiedzUsuń
 5. Sniegu u nas nie za dużo, mrozik umiarkowany, wiaterek takoż! Spacerujemy ile sie da! :-)))

  OdpowiedzUsuń
 6. Sniegu u nas nie za dużo, mrozik umiarkowany, wiaterek takoż! Spacerujemy ile sie da! :-)))

  OdpowiedzUsuń